Korzyści z wdrożeń modułowych

Kto czerpie korzyści z wdrożenia obiektów modułowych?

Centra kolokacyjne wymagające szybszego, niezawodnego i tańszego sposobu na zwiększanie mocy obliczeniowej i rozbudowę systemów wsparcia dla swoich klientów. Moduły obiektowe, dzięki dużym blokom mocy, stanowią dla dostawców usług kolokacyjnych rozwiązanie pozwalające na efektywne kosztowo dostosowywanie się do zapotrzebowania na ich usługi. Zapotrzebowanie to zmienia się na skutek warunków rynkowych.

Czas w biznesie jest ważnym czynnikiem i zmusza niekiedy do jak najszybszego oddania nowego obiektu. Wszyscy jednak wiemy, że nowe obiekty wymagają krótkiego czasu wdrożenia. Do takich organizacji należą m.in. firmy, które chcą jako pierwsze wprowadzić nowy produkt na rynek.

A co zrobić kiedy centra danych mają niewystarczającą moc zasilania i chłodzenia lub posiadają niewystarczającą przestrzeń fizyczną? Moduły obiektowe umożliwiają o wiele szybsze zwiększenie wydajności zasilania i chłodzenia. Można wówczas pozwolić sobie dzięki podniesieniu mocy zasilania i chłodzenia na instalowanie dodatkowych serwerów w funkcjonujących szafach i zwiększenie gęstości mocy.

Operatorzy centrum danych w dzierżawionych pomieszczeniach

Firmy dzierżawiące pomieszczenia nie chcą wydawać pieniędzy na środki trwałe, które w razie przeprowadzki musiałyby zostawić na miejscu. Niechęć ta jest w pełni uzasadniona. Korzyść tutaj polega na tym, że w razie nieodnowienia umowy mogą zabrać moduły ze sobą.

Czasem zdarzają się departamenty IT, których pracownicy wyrażają chęć samodzielnego zarządzania zasilaniem i chłodzeniem. W takich wypadkach pracownicy IT nie są zmuszeni polegać na ograniczonych zasobach departamentu ds. budynku i mogą używać modułów obiektowych do zarządzania własnymi dostawami wody lodowej.

Obiekty centrum danych obciążone infrastrukturą o niskim współczynniku PUE również można modernizować. Takie obiekty można modernizować jedynie w niewielkim zakresie ze względu na ograniczenia obecnego rozkładu fizycznego. Możliwość dodania modułów obiektowych stanowi jednak często alternatywę, która wspomaga rozwiązywanie problemów wynikających z projektu, który był wcześniej wykonany w sposób nieefektywny.

Jeśli firma posiada wolne pomieszczenia, na przykład, niewykorzystywaną przestrzeń magazynową to z powodzeniem może je zapełnić szeregiem modułów pakietowych. Właściciele magazynów optymalizują wykorzystanie przestrzeni oraz unikają opóźnień i kosztów związanych z budową nowego budynku.

Centra danych – jak zacząć?

Zacząć należy od zaplanowania modernizacji centrum danych, bo to jest kluczem do sukcesu. Firma zajmujące się takim rozwiązaniami opracowały wiele narzędzi planistycznych wspierających określanie wymagań.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • wirusy komputerowe
 • czy rozmowy na czatach zaposuja sie na komputerze po ich usunieciu
 • czy usunieta konwersacja z fb zapisuje sie gdzies
 • jak zobaczyć archiwum usunietych rozmow na facebooku program do sciagania
 • czy mozna odczytac cudze wiad a fb?
 • czy usunieta konwersacja z fb zapisuje sie gdzies jak zobaczyć archiwum usunietych rozmow na facebooku program do sciagania czy mozna odczytac cudze wiad a fb?

 1. anna

  witam chciala bym odzyskac wiadomosci ze stycznia 2015 ze znajomym piotrem misiukajtis

  Luty 5th, 2015
Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  jak przywrócic facebooka
  ,
  pobralam dane z fb i nie moge zobaczyc skasowanych wiadomości
  ,
  archiwizacja rozmow z fb
  ,
  odtwaRzanie usunietych sms
  ,
  jak przywrocic dawne wiadomosci na fejsbuku
  ,
  czy można przywrócić usunięte wiadomości z fb
  ,
  do czego słuyprogramowanie komputerów
  ,
  do czego śluzy nam komputer
  ,
  zwijany telefon
  ,
  czy mozna odtworzyc historie z fb
  ,
  jak odzyskac dawne konto na faceboku
  ,
  wysyłac dowód torsamośći na fb ?
  ,
  jak zwrocic rozmowy na fb
  ,
  jak odczytac wiadomosci ze spanu faceboka
  ,
  dlaczego wykasowały sie wiadomosci na facebooku
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form