Na czym polega odzysk danych?

Proces odzyskiwania danych

Jak wygląda proces odzyskiwania danych? Zwykle w pierwszym etapie procesu odzyskiwania danych specjaliści telefonicznie zapoznają się z konkretnym przypadkiem i pomagają dopasować najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu reakcji i kosztów. Nośnik trzeba dostarczyć do laboratorium. Można dostarczyć go osobiście bądź drogą pocztową. Następnie eksperci przeprowadzają szczegółową analizę uszkodzenia, która pozwoli ocenić stan danych, zakres uszkodzenia oraz szacowany czas przywrócenia informacji. Wynikiem ekspertyzy najczęściej jest raport, który pozwala klientowi na zapoznanie się ze strukturą plików i danych możliwą do odtworzenia, jeszcze przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych. Na tym etapie zaawansowani specjaliści sporządzają także wstępną kalkulację kosztów odzyskania danych. Komplet informacji przekazywany jest klientowi. Jeśli klient potwierdzi, że akceptuje cenę oraz ilość informacji, które można odzyskać, proces odzyskania danych zostaje rozpoczęty.

Specjalne urządzenia do odzysku danych

Specjaliści dokonują odzyskania i naprawy struktur logicznych danych, przy użyciu ponad 120 różnego rodzaju urządzeń specjalistycznych oraz szerokiej gamy oprogramowania. Po odzyskaniu, dane zwracane są klientowi na wybranym przez niego nośniku (zewnętrzny dysk twardy, płyty DVD, itd.). Nie można zgrywać danych na ten sam nośnik, nawet jeśli jeszcze trochę działa! Jeśli dysk był na gwarancji, to po otworzeniu dysku przez specjalistów, raczej na gwarancji do sklepu nie możemy go oddać. Kopia bezpieczeństwa danych jest przetrzymywana przez 30 dni na firmowym serwerze, następnie bezpowrotnie usuwana, zgodnie z procedurą bezpieczeństwa.

Oprócz fizycznych uszkodzeń zdarzają się także logiczne. W przypadku uszkodzeń logicznych możliwe jest zastosowanie unikalnej na skalę światową technologii zdalnego odzyskiwania danych. Obecnie jest to najszybsza metoda odzyskiwania danych pozwalająca na poznanie wyników ekspertyzy już w ciągu kilku godzin. Eksperci przeprowadzają operacje odzyskiwania danych poprzez bezpieczne połączenie internetowe a skuteczność tego typu rozwiązań jest taka sama jak w przypadku odzyskiwania ich w laboratorium.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • na czym polega odzyskiwanie danych
 • na czym polega odzyskiwanie zdjec ?
 • na czym polegaodzyskiwanie usunietych danych
 • odzyskiwanie danych z komputera na czym polega

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  do czego śluzy nam komputer
  ,
  zwijany telefon
  ,
  czy mozna odtworzyc historie z fb
  ,
  jak odzyskac dawne konto na faceboku
  ,
  wysyłac dowód torsamośći na fb ?
  ,
  jak zwrocic rozmowy na fb
  ,
  jak odczytac wiadomosci ze spanu faceboka
  ,
  dlaczego wykasowały sie wiadomosci na facebooku
  ,
  mozna odzyskac stare wiadomosci na facebooku?
  ,
  jak przywrucic usuniete wiadomosci z facebooka
  ,
  twórca internetu paul braun
  ,
  dlaczego nie mozna przeczytac starszych wiadomosci na facebooku na telefonie
  ,
  jak przywrócić wiadomości na fejsie
  ,
  raport wycieku danych osobowych
  ,
  jak odzyskac utracone wiadomosci z telefonu
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form