Nowe pakiety ochrony i zabezpieczenia sieci WWW

Nowe pakiety od Symantec

Symantec rozszerzy ofertę o nowe pakiety: Symantec Protection Suite Small Business Edition i Symantec Protection Suite Enterprise Edition.

Pakiet Symantec Protection Suite Small Business Edition zabezpiecza dane małych firm, chroniąc przed współczesnymi zagrożeniami, takimi jak spam i złośliwe oprogramowanie, oraz umożliwia szybkie odzyskiwanie systemów. Oprogramowanie ma minimalne wymogi administracyjne w zakresie instalacji i wdrażania. Łatwa obsługa, wysoki poziom wydajności i ochrony pozwolą firmom sektora SMB zaoszczędzić czas oraz środki finansowe.

Nowe funkcjonalności

Pakiet Symantec Protection Suite Enterprise Edition jest wyposażony w technologie zabezpieczania urządzeń końcowych, oprogramowanie do obsługi wiadomości i tworzenia kopii zapasowych. Wielowarstwowy system ochrony zapewnia klientom precyzyjne identyfikowanie i eliminowanie zagrożeń oraz gwarantuje jednolite zabezpieczenia na wielu platformach. W przypadku utraty danych systemowych lub awarii użytkownicy mogą odzyskać pojedyncze pliki i foldery w ciągu kilku sekund, zaś całe systemy Windows w kilka minut. Dzięki połączeniu zabezpieczeń z funkcjami tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych, firma Symantec zapewnia przedsiębiorstwom kompletną ochronę, łatwe zarządzanie i automatyczną kontrolę cennych zasobów.

Symantec poinformował także o przejęciu firmy Mi5 Networks, specjalizującej się w zabezpieczeniu sieci WWW. Mi5 Networks oferuje rozwiązania w zakresie ochrony bramek internetowych oparte na technologii transmisji strumieniowej, która umożliwia monitorowanie ruchu przychodzącego i wychodzącego w przedsiębiorstwie. Rozwiązania firmy Symantec do zabezpieczania bramek poczty e-mail i urządzeń końcowych połączone z technologią Mi5 zapewnią ochronę najbardziej typowych obszarów ataków.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • Pakiet zabezpieczeń serwis
 • zabezpieczenia sieci firmy urządzenia

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  dostep do usunietych rtresci w komputerze
  ,
  jak przywrócic facebooka
  ,
  pobralam dane z fb i nie moge zobaczyc skasowanych wiadomości
  ,
  archiwizacja rozmow z fb
  ,
  odtwaRzanie usunietych sms
  ,
  jak przywrocic dawne wiadomosci na fejsbuku
  ,
  czy można przywrócić usunięte wiadomości z fb
  ,
  do czego słuyprogramowanie komputerów
  ,
  do czego śluzy nam komputer
  ,
  zwijany telefon
  ,
  czy mozna odtworzyc historie z fb
  ,
  jak odzyskac dawne konto na faceboku
  ,
  wysyłac dowód torsamośći na fb ?
  ,
  jak zwrocic rozmowy na fb
  ,
  jak odczytac wiadomosci ze spanu faceboka
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form