Nowy Asus

Asus Transformer AiO

ASUS Transformer AiO, to pierwszy na świecie komputer All-in-One z odczepianym monitorem.

Transformer AiO to trzy różne zastosowania i jednocześnie dwa urządzenia w jednym. Z jednej strony to w pełni funkcjonalny komputer stacjonarny z systemem Windows 8,wyposażony w procesor Intel Core 3-ciej generacji i kartę graficzną NVIDIA GT 730M. Wykazuje on wysoką wydajność i zaawansowany multitasking. Jego monitor posiada rozmiar przekątnej 18,4 Full HD z matrycą IPS i jeśli chodzi o jakość obrazu, to wiernie odwzorowuje barwy. Posiada także 178-stopniowy kąt widzenia, dzięki czemu można uzyskać doskonałą jakość obrazu pod różnym kątem patrzenia. O znakomite brzmienie zadbała technologia ASUS SonicMaster.

Ciekawostką w tym modelu jest to, że po odłączeniu od części stacjonarnej, Transformer AiO, przekształca się w duży tablet. Obsługuje dwa systemy operacyjne, w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika. Dzięki zastosowanej technologii Wireless Remote Desktop tablet bezprzewodowo utrzymuje szybką łączność z częścią stacjonarną. Pozwala to przede wszystkim na zdalne sterowanie systemem Windows 8 za pomocą ekranu wielodotykowego. To jeszcze nie wszystko jeśli chodzi o to urządzenie. Transformer AiO może posłużyć także jako samodzielny tablet z systemem Android 4.1 i czterordzeniowym procesorem NVIDIA Tegra 3. Transformer AiO można przenosić w bezpieczny sposób jako tablet, gdyż ułatwia to zintegrowany z urządzeniem uchwyt. Wbudowana podstawka ułatwia ustawienie go w najbardziej komfortowej dla nas pozycji. Ta nowa technologia bez wątpienia znacznie ułatwi nam życie.


Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  jak przywrócic facebooka
  ,
  pobralam dane z fb i nie moge zobaczyc skasowanych wiadomości
  ,
  archiwizacja rozmow z fb
  ,
  odtwaRzanie usunietych sms
  ,
  jak przywrocic dawne wiadomosci na fejsbuku
  ,
  czy można przywrócić usunięte wiadomości z fb
  ,
  do czego słuyprogramowanie komputerów
  ,
  do czego śluzy nam komputer
  ,
  zwijany telefon
  ,
  czy mozna odtworzyc historie z fb
  ,
  jak odzyskac dawne konto na faceboku
  ,
  wysyłac dowód torsamośći na fb ?
  ,
  jak zwrocic rozmowy na fb
  ,
  jak odczytac wiadomosci ze spanu faceboka
  ,
  dlaczego wykasowały sie wiadomosci na facebooku
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form