Parametry techniczne

Optymalizacja temperatury

Wysokie i niskie temperatury mają wpływ na funkcjonowanie urządzeń elektronicznych. W branży informatycznej jest to bardzo istotna kwestia. Znaczące wahania temperatur w ostatnich latach naraziły urządzenia elektroniczne i systemy na dodatkowe skrajne czynniki w relatywnie krótkim czasie. Takie wahania mogą i mają poważny wpływ na niezawodność i efektywność urządzeń — w szczególności podzespołów wrażliwych na działanie temperatur, takich jak akumulatory. Podsumowując, gdy instalacja elektryczna lub urządzenie zamontowane w panelu sterującym przestaje prawidłowo działać, prawie zawsze winna jest zbyt wysoka temperatura eksploatacji.

 wysoka temperatura eksploatacji

Proste, efektywne rozwiązanie

Odpowiedzią na te problemy jest umiejętne zarządzanie parametrami termicznymi. Są firmy na rynku, które oferują niezawodne, efektywne systemy zarządzania temperaturą. W systemach tych można nawet znaleźć oprogramowanie pomagające w wyborze właściwego programu. Są także dostępne programy bezpłatne jak np. program ProClima, który pozwala obliczyć optymalne temperatury pracy oraz wskazać użytkownikom najlepsze rozwiązanie do zarządzania parametrami termicznymi. W ofertach różnych firm można także znaleźć nową generację elektronicznych urządzeń do kontroli parametrów termicznych ClimaSys. Nowa rodzina urządzeń nie tylko zapobiega przegrzaniom, ale pozwala kontrolować wilgotność i skraplanie pary wodnej zarówno w instalacjach śródlądowych, jak i przybrzeżnych. Dużą jej zaletą jest łatwość wdrożenia. Nie wymaga planowania przestojów, pozwala obniżyć koszty serwisu i wydłuża cykl użytkowania paneli sterowania.


Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  jak przywrócić wylogowanego Facebooka
  ,
  dostep do usunietych rtresci w komputerze
  ,
  jak przywrócic facebooka
  ,
  pobralam dane z fb i nie moge zobaczyc skasowanych wiadomości
  ,
  archiwizacja rozmow z fb
  ,
  odtwaRzanie usunietych sms
  ,
  jak przywrocic dawne wiadomosci na fejsbuku
  ,
  czy można przywrócić usunięte wiadomości z fb
  ,
  do czego słuyprogramowanie komputerów
  ,
  do czego śluzy nam komputer
  ,
  zwijany telefon
  ,
  czy mozna odtworzyc historie z fb
  ,
  jak odzyskac dawne konto na faceboku
  ,
  wysyłac dowód torsamośći na fb ?
  ,
  jak zwrocic rozmowy na fb
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form