Nowy zasilacz od Emerson Network Power

Emerson Network Power wprowadza nowe zasilacze

Najnowszy zasilacz UPS Emerson Network Power przeznaczony jest do ochrony serwerów, stacji roboczych i sprzętu sieciowego (sieci) w małych firmach. Zasilacz ten oferowany jest w obudowie typu rack oraz tower i umożliwia przedłużenie czasu podtrzymania pracy urządzeń dzięki opcji podłączenia zewnętrznych akumulatorów.


Nowy UPS charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną typową dla technologii „line interactive”, na której jest oparty. Jest to szczególnie istotne w środowiskach Outsourcingu IT, gdzie ze względu na wysokie zapotrzebowanie na energię istotna jest jej optymalne wykorzystanie. Dodatkowo, Liebert PSI XR, o współczynniku mocy wynoszącym 0,9, zapewnia wyższą moc przy tej samej ilości pobieranej energii.  Dzięki temu zabezpieczymy naszą sieć oraz cenne dane zawarte w komputerach i serwerach sieciowych.

Automatyczna regulacja napięcia

Kolejną, interesującą właściwością Liebert PSI XR jest układ automatycznej regulacji napięcia (AVR), który kompensuje skoki napięcia i zapobiega nadmiernej eksploatacji akumulatorów. Elastyczność instalacji zasilacza Liebert PSI XR, oferowanego w konfiguracji pionowej i poziomej, zapewnia obracany o 90° wyświetlacz LED ułatwiający odczyty niezależnie od wybranego przez klienta typu obudowy.

Szeroki wybór portów komunikacyjnych: port szeregowy, USB, SNMP i styk bezpotencjałowy dopełnia funkcjonalności urządzenia i umożliwia różnorodne warianty instalacji. Do standardowego zasilacza dołączane jest dodatkowo oprogramowanie do automatycznego zamykania systemu operacyjnego zapewniające odpowiednią ochronię danych użytkownika. Elastyczność instalacji zasilacza Liebert PSI XR, oferowanego w konfiguracji pionowej i poziomej, zapewnia obracany o 90° wyświetlacz LED ułatwiający odczyty niezależnie od wybranego przez klienta typu obudowy.

Nowe urządzenie firmy Emerson Network Power – Liebert PSI XR, oferowane w modelach o mocy 1000, 1500, 2200 i 3000 VA zapewnia maksymalną elastyczność i wysoką dostępność chronionych systemów. Ponadto, Liebert PSI XR, charakteryzuje się nie tylko najdłuższym czasem podtrzymania akumulatorowego w swojej kategorii i możliwością wymiany akumulatora przez użytkownika w trakcie działania, umożliwia też znaczne przedłużenie czasu pracy wewnętrznych akumulatorów dzięki możliwości podłączenia zewnętrznych szafek akumulatorowych. Użytkownik może więc zainstalować do 6 szafek akumulatorów o wysokości 2U i zapewnić sobie dodatkowe 3 godziny czasu podtrzymania przy pełnym obciążeniu.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • ZASILACZ EMERSON
 • emerson zasilacz
 • zasilacz emerson c707
 • emerson c707
 • zasilacze emerson
 • serwis ups emerson
 • ups emerson
 • serwis emerson
 • emerson zasilacze
 • szafki akumulatorowe

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form