InfraStruxure?

 Prostota zintegrowanego systemu

Zarządzalność, efektywność energetyczna i ekonomiczność – to wymieniane przez klientów zalety rozwiązania InfraStruxure. lnfraStruxure są to modułowe rozwiązanie APC by Schneider Electric przeznaczone dla serwerowni i centrum danych. System składa się z szaf, wymienialnych modułów zasilania, modułowego chłodzenia rzędowego, zasilaczy UPS i wbudowanych narzędzi do zarządzania. Poniżej przedstawiamy kilka opinii klientów, którzy wdrożyli rozwiązania lnfraStruxure.  Nowa architektura lnfraStruxure umożliwia otwarcie Atlanta MTC i wyposażenie szaf oraz uruchomienie serwerów w niecały tydzień licząc od ukończenia budowy pomieszczenia w którym ma się znajdować serwerownia.

Siła proaktywnego zarządzania

Modułowa budowa akumulatorów oraz możliwość monitorowania obiektu z poziomu przeglądarki WWW pozwala wykrywać drobne usterki zanim urosną one do rangi wielkich problemów. Urządzenia do monitorowania środowiska pracy NetBotz™ i funkcje powiadamiania o zdarzeniach przyczyniają się do tego, że pracownicy nie muszą ciągle monitorować systemu. Instalacja urządzenia InRow™ SC zapewnia efektywne, nadmiarowe chłodzenie centrum danych. Potrafi chronić i chłodzić całość przedsiębiorstwa. Z perspektywy długoterminowego łącznego kosztu posiadania, APC by Schneider Electric zapobiega nieplanowanym przestojom i oszczędza czas.

Elastyczność gwarancją dostępności

W takich miejscach jak np. szpitale takie rozwiązania są szczególnie przydatne. W  placówkach o powierzchni ponad 2,5 min stóp kwadratowych, gdzie przeciętnie na każdych 930 stopach jest zainstalowany punkt infrastruktury sieciowej, infrastruktura chłodzenia InRow APC by Schneider Electric zaspakaja potrzeby i jest liderem innowacyjności na rynku. Jest ona o wiele bardziej efektywna, niż wcześniej używane technologie.

W planach jest osiągnięcie dostępności aplikacji i infrastruktury w służbie zdrowia na poziomie 99,97%. Technologie APC by Schneider Electric, dzięki urządzeniom chłodzenia o zmiennej prędkości i minimalizującym ryzyko awarii w jednym punkcie, pomagają w osiągnięciu tych celów.


Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form