iWatch – kiedy się pojawi?

Zegarek Apple

New York Times już dwa lata temu donosił o eksperymentach Apple związanych z elektroniką, którą można by nosić na sobie. IWatch , bo tak miało się to urządzenie nazywać, miało być logiczną kontynuacją iPod Nano, wyposażoną po prostu w pasek i posiadać zdolność do komunikacji z innymi urządzeniami Apple.

Sytuacja zmieniła się o tyle, że Cupertino postanowiło pójść z duchem czasu i dzięki postępowi, jaki dokonał się w ostatnim czasie w dziedzinie, wykorzystać giętką elektronikę. Takie osiągnięcia posiada już nie tylko Samsung. W zeszłym roku Corning pochwaliło się ekranem o nazwie Willow Glass, który według Pete’a Bocko, CTO Corninga, świetnie nadawałby się do tego, by skonstruować urządzenie owijające się wokół nadgarstka. Wymaga to jeszcze rozwiązania wielu problemów związanych z tym, w jaki sposób się poruszamy.

Google planuje podobno, że w 2015 roku 3 proc. ich przychodów stanowić będą przychody wygenerowane przez takie urządzenia, tak więc iWatch może dać Apple solidny punkt wyjścia do podbijania praktycznie nieistniejącego jeszcze rynku elektroniki, którą można nosić na ręce.

 Jest zapotrzebowanie na iWatch

Rynek chłonny, choć może jeszcze w powijakach, zwłaszcza że użytkownicy już teraz domagają się takich urządzeń. Potwierdzeniem tego jest sukces firmy Pebble. Wcześniej czy później ktoś wyprodukuje takie urządzenie być może będzie firma Apple.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • kiedy będzie iwatch
 • kiedy iwatch

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form