Jak zarządzać danymi

Pakiet StruxureWare

Coraz częściej na rynku pojawiają się oprogramowania do zarządzania infrastrukturą centrum danych. Dobry program do zarządzania to cięcie kosztów we firmie oraz zwiększenie dochodowości firmy. Dziś przyjrzymy się zaletom jakie daje pakiet StruxureWare for Data Centers.

StruxureWare Operations

Jest to druga generacja oprogramowania DCIM. Daje klientom kontrolę nad operacjami, które wykonuje się codziennie. Ograniczenia przepustowości, częste zmiany i problemy z dostępnością to codzienne problemy menadżerów obsługujących centra danych. Oprogramowanie StruxureWare Operations daję potężne możliwości, jeśli chodzi o symulację potencjalnych scenariuszy, które pokażą nam wpływ zmian w środowisku serwerów na chłodzenie i zasilanie.

StruxureWare Central

To tak naprawdę neutralny system oprogramowania. Daje on zintegrowany podgląd oraz analizę złożonej infrastruktury fizycznej. W celu zapewnienie jakości, poprawy efektywności energetycznej i kosztowej StruxureWare Central komunikuje się z systemami zarządzania budynkiem, zasilania, przedsiębiorstwem oraz siecią.

Facility Power Monitoring

Jego rola polega na tym, że monitoruje infrastrukturę elektryczną w budynku oraz centrum danych od doprowadzenia mediów po zasilanie szaf serwerowych. Do podstawowych funkcji tego elementu pakietu należy profilowanie zużycia i trendów konsumpcji energii, definiowanie wydarzeń regulujących jakość zasilania oraz wizualny przekrój przez układy zasilania począwszy od od podglądu całej sieci, do poziomu urządzeń.

Facility Cooling Monitoring

Ma za zadanie monitorowanie i automatyzowanie w pełni zintegrowanego systemu sterowania środowiskiem pomieszczenia, w tym również instalacji ogrzewania. Zapewnia też specjalistyczne monitorowanie podsystemów wody lądowej włączając w to chłodnie kominowe, agregaty chłodnicze, pompy oraz klimatyzatory pomieszczenia komputerowego oraz szaf serwerowych.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • czy policja moze przywrócić wiadomosci na fb
 • gdzie w komputerze zapisuja sie wysłane wiadomości facebook
 • jak odzyskać historię konwersacji na facebooku
 • jak odzyskać ustniete wiadomosc z fb
 • StruxureWare Operations

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form