Novell wprowadza PlateSpin Forge 2.5

platespinforge

PlateSpin Forge 2.5

Novell poinformował o dostępności PlateSpin Forge 2.5, nowej wersji zintegrowanego, sprzętowego rozwiązania do ochrony i przywracania sprawności systemów po awariach.

PlateSpin Forge wykorzystuje w tym celu wirtualizację. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych i przywracanie sprawności serwerów fizycznych i wirtualnych. Pozwala to w razie przestoju lub awarii szybko wznowić działanie chronionych obciążeń, między innymi z możliwością przeniesienia ich wprost na urządzenie PlateSpin Forge (failover), co eliminuje konieczność posiadania dodatkowego sprzętu. Chronione obciążenia serwerów można później przenieść z powrotem do środowiska produkcyjnego, na naprawiony lub nowy serwer, bez względu na jego markę i model.

PlateSpin Forge wykorzystuje opracowaną przez PlateSpin unikalną technologię Server Sync, która pozwala ograniczyć replikację wyłącznie do zmian różniących aktywne obciążenie od jego kopii. PlateSpin Forge 2.5 wyposażono w usprawniony protokół transferów blokowych, zwiększający szybkość replikacji w stosunku do wcześniejszych wersji nawet o 50 procent.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod opartych na przesyłaniu całych plików, mechanizm transferów blokowych umożliwia replikację jedynie zmienionych bloków danych na poziomie dysków, co znacznie zmniejsza ilość przesyłanych danych. W przypadku użytkowników dokonujących replikacji dużych obciążeń za pomocą sieci WAN szybsza replikacja oznacza mniejsze koszty transmisji, skrócenie czasu tworzenia kopii zapasowych oraz szybsze przywracanie sprawności systemów.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • PlateSpin Forge

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form