Nowa hybrydowa bramka sieciowa Blue Coat

Blue Coat ProxySG 9000

Nowość Blue Coat

W Veracompie dostępne są już nowe rozwiązania Secure Web Gateway firmy Blue Coat Systems. Wprowadzona hybrydowa bramka sieciowa zapewnia stałą ochronę przed zagrożeniami sieciowymi przy niższych kosztach użytkowania infrastruktury (TCO).

Udostępniona przez Blue Coat rozwiązanie łączy w sobie wysoko wydajne urządzenia ProxySG i ProxyAV, skalowalne zabezpieczenia oparte na serwerze wirtualnym (cloud-based) i rozbudowaną funkcję ochrony użytkowników zdalnych za pośrednictwem oprogramowania Blue Coat ProxyClient. Nowe elementy obejmują:

 • Urządzenia z serii Blue Coat ProxySG 9000, które wyznaczają nowe standardy wśród systemów zabezpieczających pod względem wydajności
 • Urządzenia z serii Blue Coat ProxyAV 1400 i 2400, które prowadzą skuteczne skanowanie w tle, chroniąc przed złośliwym oprogramowaniem
 • Rozszerzony system ochrony przeciwko zagrożeniom sieciowym w postaci rodziny urządzeń ProxySG
 • Regulowana funkcja filtrowania dla oprogramowania Blue Coat ProxyClient
 • Dodatkowe zabezpieczenia przeciwko zagrożeniom internetowym wprowadzone do usługi Blue Coat WebPulse

Rozwiązanie Blue Coat Secure Web Gateway to skalowalny, hybrydowy system łączący urządzenia ProxySG i ProxyAV z oprogramowaniem ProxyClient i usługą WebPulse opartą na serwerach wirtualnych.

Wyższa przepustowość i skalowalność

Nowe urządzenia Blue Coat ProxySG 9000 oraz ProxyAV 1400 i 2400 łączą się ze współpracującą z nimi internetową usługą WebPulse, aby uzyskać informacje o zagrożeniach i bieżącym ruchu w sieci. Dodatkowo urządzenia ProxySG 9000 przy optymalnej konfiguracji pozwalają na obsługę transferu na poziomie jednego gigabita na sekundę, wyznaczając w ten sposób nowe standardy wśród urządzeń do kontroli sieci. Dzięki tym udoskonaleniom pojedyncze urządzenie ProxySG lub ProxyAV może obsłużyć przedsiębiorstwo skupiającego od 250 do 60.000 użytkowników.

Firma Blue Coat znacząco udoskonaliła także moduł analizy zagrożeń w swoim systemie ochrony sieciowej Secure Gateway Operating System (SGOS), wersja 5.5, podnosząc wydajność całej rodziny urządzeń ProxySG i ProxyAV o 40% i umożliwiając gruntowne „prześwietlanie” podejrzanych załączników, w tym plików skompresowanych, bez strat dla szybkości działania sieci.

Rozszerzalny system zarządzania upraszcza kontrolę procedur i raportowanie

Rozwiązanie Blue Coat Secure Web Gateway umożliwia scentralizowane zarządzanie urządzeniami, licencjami i procedurami, ułatwiając w ten sposób tworzenie globalnych informatycznych procedur bezpieczeństwa w złożonej strukturze przedsiębiorstwa i administrowanie takimi procedurami. Administratorzy bezpieczeństwa sieci mogą teraz bez trudu replikować i eksportować poszczególne procedury za pomocą intuicyjnego wizualnego menedżera procedur na poziomie Blue Coat Director oraz wprowadzać zmiany do procedur w skali całego przedsiębiorstwa poprzez bezpieczny zdalny dostęp do panelu zarządzania.

Po uzupełnieniu programu ProxyClient o funkcję filtrowania w oparciu o tożsamość klienta oraz po dodaniu zabezpieczeń i akceleratorów Blue Coat, administratorzy bezpieczeństwa sieci mogą kontrolować ustawienia procedur bezpieczeństwa dla klientów zdalnych, egzekwować ich stosowanie i generować odpowiednie raporty. Rozszerzenie indywidualnie regulowanych procedur filtrowania na klientów zdalnych zapewnia ochronę przed zagrożeniami sieciowymi oraz umożliwia zgodność systemową, spójne raportowanie i przejrzystość procedur w przedsiębiorstwie o rozbudowanej strukturze.

Zabezpieczenia oparte na serwerach wirtualnych eliminują inwazyjne aktualizacje

Blue Coat, w celu skuteczniejszego wsparcia firm w walce ze wciąż nowymi zagrożeniami sieciowymi, uzupełniła swoją usługę WebPulse o nowe zabezpieczenia i ulepszenia, miedzy innymi o regulowane analizatory skryptów, system wydzielania elementów systemu do bezpiecznego uruchamiania aplikacji (sandboxing), system integrowania ulepszeń zewnętrznych, mechanizm analizy maszynowej i narzędzia korelacji sieciowej, które dostarczają użytkownikom informacji pozwalających na ocenę nowych zagrożeń i niepowołanych treści sieciowych.

WebPulse prowadzi dynamiczną analizę poleceń URL w czasie rzeczywistym i natychmiast rozsyła informację o wykrytych zagrożeniach do ponad 62 milionów użytkowników na całym świecie. Nowa wersja oprogramowania wykorzystuje 16 zaawansowanych technologii analizy zagrożeń, aby zapewnić stałą ochronę przed zagrożeniami sieciowymi.

Zaawansowany system zabezpieczeń przy niższym koszcie użytkowania

Blue Coat Secure Web Gateway to współdziałająca i skalowalna usługa oparta na serwerach wirtualnych dostarczająca na żądanie informacji o stanie zagrożeń sieciowych. Jedno urządzenie Blue Coat ProxySG jest teraz w stanie obsłużyć nawet 60.000 użytkowników, co oznacza aż 30-procentową oszczędność w stosunku do ofert konkurencyjnych. Dla przykładu cztery urządzenia Blue Coat ProxySG 9000 mogą obsłużyć jednocześnie 240.000 użytkowników, podczas gdy porównywalna konfiguracja innych producentów może wymagać aż 90 urządzeń. Wynikająca stąd oszczędność miejsca może pozwolić przedsiębiorstwom obniżyć koszty o 32.000 dolarów miesięczne.

Cena i dostępność

Nowa Blue Coat Secure Web Gateway jest dostępna w Veracomp od listopada 2009 r. Ceny SRP netto zaczynają się od 26000 USD na AV1400, od 43500 USD na AV2400 oraz od 50 00 na SG9000. Producent przewiduje płatne wsparcie techniczne na rok z możliwością przedłużenia po spełnieniu odpowiednich warunków.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • bramka sieciowa
 • bramka internetowa odzyskiwanie wiadomosci
 • brama internetowa
 • akcelerator sieciowy bluecoat
 • akcelerator sieciowy bluecoat sg
 • akcelerator ruchu sieciowego
 • akceleratory sieciowe blue coat
 • akceleratory blue coat
 • akcelerator sieciowy blue coat
 • akcelerator sieciowy
 • akcelerator ruchu sieciowego blue coat
 • motherboard primergy econel 100 s2

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form