Nowe wersje aplikacji Blue Coat

Nowości od Blue Coat

Veracomp, autoryzowany dystrybutor Blue Coat Systems informuje, że producent wprowadził nowe wersje aplikacji IntelligenceCenter oraz urządzeń PacketShaper, które zwiększają dostępność danych i zdalną kontrolę nad aplikacjami w ramach pakietu Application Delivery Networks służącego do optymalizacji pracy sieci.

IntelligenceCenter

Aplikacja monitorująca IntelligenceCenter została wzbogacona o działające w czasie rzeczywistym narzędzie Application Performance Dashboard. Udostępnia ono informacje na temat wydajności wykorzystywanych w systemie aplikacji, z podziałem na poszczególnych użytkowników. Umożliwia to organizacjom uzgadnianie i monitorowanie usług świadczonych w ramach umów SLA. Proces ten jest realizowany na bieżąco dla wszystkich aplikacji ważnych z punktu widzenia działalności przedsiębiorstwa. Jeśli czas reakcji danego programu spada poniżej akceptowalnego poziomu, administrator może zmienić jego priorytet i zmodyfikować sposób wykorzystania łącz, korzystając z urządzeń PacketShaper. Dodatkowe operacje przyspieszające transmisję danych są automatycznie wykonywane przez urządzenia ProxySG. Narzędzie Application Performance Dashboard dostarcza informacji na temat wykorzystania aplikacji w sieci firmowej, ułatwiając rozwiązywanie problemów technicznych i przewidywanie przyszłej utylizacji (przyszłego wykorzystania)  zasobów.

Urządzenia PacketShaper

Nowe oprogramowanie produktów PacketShaper umożliwia definiowanie aplikacji opracowanych specjalnie z myślą o potrzebach danego przedsiębiorstwa i działających w ramach jego sieci firmowej. Wskazany program jest dodawany do listy ponad 600 standardowych programów, opisanych w wewnętrznej bazie danych omawianej aplikacji. Dzięki temu administrator może monitorować wydajność wszystkich wykorzystywanych w organizacji programów i optymalizować ich czas reakcji poprzez przypisywanie priorytetów i inne techniki przyspieszające transmisję danych. Wiele przedsiębiorstw korzysta przede wszystkim z aplikacji zaprojektowanych pod kątem prowadzonej działalności, a inne opierają się na oprogramowaniu komercyjnym, skonfigurowanym z uwzględnieniem swoich indywidualnych potrzeb. Bardzo często wspomniane rodzaje oprogramowania pełnią kluczową rolę w procesach biznesowych związanych z funkcjonowaniem danej firmy lub organizacji.  Wykorzystywane jest również przez firmy świadczące obsługę informatyczną czyli Outsourcing IT.

Narzędzie Application Performance Dashboard jest częścią oprogramowania IntelligenceCenter w wersji 2.1 i jest dostępne w Veracomp. Użytkownicy posiadający wspomnianą aplikację oraz aktywny kontrakt na pomoc techniczną będą mogli pobrać je w formie darmowej aktualizacji. Aplikacja IntelligenceCenter jest instalowana na serwerze dedykowanym i współpracuje z urządzeniami PacketShaper działającymi w ramach infrastruktury technicznej przedsiębiorstwa.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • aplikacja blue coat
 • CZY MOŻNA ZABLOKOWAĆ KASOWANIE ARCHIWUM NKTALK
 • czy skasowane wiadomosci na fb zapisuja sie na serwerze

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form