Nowy Asus

Asus Transformer AiO

ASUS Transformer AiO, to pierwszy na świecie komputer All-in-One z odczepianym monitorem.

Transformer AiO to trzy różne zastosowania i jednocześnie dwa urządzenia w jednym. Z jednej strony to w pełni funkcjonalny komputer stacjonarny z systemem Windows 8,wyposażony w procesor Intel Core 3-ciej generacji i kartę graficzną NVIDIA GT 730M. Wykazuje on wysoką wydajność i zaawansowany multitasking. Jego monitor posiada rozmiar przekątnej 18,4 Full HD z matrycą IPS i jeśli chodzi o jakość obrazu, to wiernie odwzorowuje barwy. Posiada także 178-stopniowy kąt widzenia, dzięki czemu można uzyskać doskonałą jakość obrazu pod różnym kątem patrzenia. O znakomite brzmienie zadbała technologia ASUS SonicMaster.

Ciekawostką w tym modelu jest to, że po odłączeniu od części stacjonarnej, Transformer AiO, przekształca się w duży tablet. Obsługuje dwa systemy operacyjne, w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika. Dzięki zastosowanej technologii Wireless Remote Desktop tablet bezprzewodowo utrzymuje szybką łączność z częścią stacjonarną. Pozwala to przede wszystkim na zdalne sterowanie systemem Windows 8 za pomocą ekranu wielodotykowego. To jeszcze nie wszystko jeśli chodzi o to urządzenie. Transformer AiO może posłużyć także jako samodzielny tablet z systemem Android 4.1 i czterordzeniowym procesorem NVIDIA Tegra 3. Transformer AiO można przenosić w bezpieczny sposób jako tablet, gdyż ułatwia to zintegrowany z urządzeniem uchwyt. Wbudowana podstawka ułatwia ustawienie go w najbardziej komfortowej dla nas pozycji. Ta nowa technologia bez wątpienia znacznie ułatwi nam życie.


Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • Archiwum



GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form