Przełączniki wieżowe dla SMB

Nowe przełączniki od Netgear

Netgear ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch nowych przełączników ProSafe Advanced Gigabit Smart Switch – modeli GS724TPS i GS748TPS.

Są to pierwsze i jedyne inteligentne przełączniki gigabitowe zaprojektowane dla małych i średnich przedsiębiorstw (SMB). Oferują gigabitowe porty, możliwość zasilania przez Ethernet i możliwość stackowania, przez co doskonale nadają się do sieci konwergentnych.

Przełączniki GS7xxTPS zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności, łatwym zarządzaniu i skalowalności. Są jedynymi inteligentnymi przełącznikami gigabitowymi z możliwością stackowania na rynku SMB. Urządzenia zostały wyposażone w dwa porty HDMI o paśmie stackowania do 20G/s w każdym przełączniku. Użytkownicy mogą łączyć do 6 przełączników lub 288 portów i zarządzać nimi za pomocą jednego adresu IP. Stackowane przełączniki mogą zawierać moduły nadmiarowe i być dokładane w czasie pracy sieci. Będąc nowymi produktami rodziny NETGEAR Gigabit Stackable Smart Switch, przełączniki GS724TPS i GS748TPS mogą być statkowane z GS7xxTS (GS724TS i GS748TS), co zapewnia większą ochronę inwestycji.

Dostępność

GS724TPS i GS748TPS wyposażone są w pełen zestaw funkcji, jak np. listy kontroli dostępu ACL, autentykację portów 802.1x, ulepszony QoS, ograniczanie ruchu czy protokół IGMP snooping, by zapewnić przedsiębiorstwom bezpieczeństwo, wysoką jakość usług i dostępność.

Przełączniki GS724TPS i GS748TPS będą dostępne w lipcu 2009 r. u autoryzowanych dostawców VAR w sugerowanej cenie 899,99 USD + VAT i 1.699,99 USD + VAT. Wszystkie produkty rodziny ProSafe chronione są wieczystą gwarancją.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • możliwosć stackowania do 288 portów
 • przełączniki wieżowe co to

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form