Riverbed akceleruje AutoCAD 2010

Akceleracja Riverbed

Riverbed Technology, firma specjalizująca się w przyśpieszaniu działania sieci, aplikacji i przechowywania danych ogłosiła, że klienci Autodesk z branży AEC (architecture, engineering, construction), którzy wybiorą AutoCAD 2010 będą mogli w pełni skorzystać z akceleracji Riverbed.Testy przeprowadzone przez obie firmy udowodniły, że rozwiązania optymalizacyjne WAN od Riverbed mogą przyspieszyć działanie AutoCAD 2010 nawet stokrotnie przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia łącza o 50 do 90 procent. Z punktu widzenia klientów prowadzących działalność w oddalonych lokacjach oznacza to możliwość szybkiego przesyłania dużych plików, współpracy w czasie rzeczywistym, a także zmniejszenie kosztów operacyjnych i inwestycji w IT oraz Outsourcing IT.

Zastosowanie oprogramowania AutoCAD

Firmy branży AEC wykorzystują oprogramowanie AutoCAD, aby proces projektowania uczynić bardziej efektywnym i aby śledzić największe wyzwania, jakie się w nim pojawiają. W tym celu korzystają z praktycznych narzędzi do swobodnego projektowania 3D oraz potężnych możliwości tworzenia szkiców i dokumentowania. Z jednej strony AutoCAD jest niezwykłym narzędziem dla firm, które daje im możliwość standaryzacji procesu projektowania, z drugiej jednak firmy przekonały się, że sięgające setek megabajtów wielkości plików, na których wykonywana jest praca, mogą być istotną barierą w efektywnej współpracy. Firmy AEC wykorzystuąe urządzenia Riverbed Steelhead do akceleracji kluczowych aplikacji tak aby architekci i inżynierowie rozrzuceni na różnych kontynentach mogli współpracować niczym w jednym biurze.

Rozwiązania Riverbed optymalizujące WAN mogą mieć olbrzymi natychmiastowy wpływ na wydajność pracy w AutoCAD 2010 inżynierów lub architektów. Pracownicy, którzy czekali wcześniej 30 minut na otwarcie pliku z rysunkiem, mogą teraz pracować na nim po upływie czasu liczonego w sekundach. Rezultatem jest skok w szybkości działania aplikacji i umożliwienie pracownikom współpracy w czasie rzeczywistym, a także oszczędności z punktu widzenia działu IT wynikające z braku konieczności zakupu szerszego łącza.Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • autocad 2010 odzyskiwanie
 • odzyskiwanie pliku autocad 2010
 • autocad 2010 naprawa
 • odzyskiwanie autocad 2010
 • odzyskiwanie autocad 2009
 • odzyskanie danych autocad 2010
 • drukarki autocad 2010
 • autocad 2010 odzyskiwanie plikow
 • autocad 2010 napraw
 • autocad 2009 odzyskiwanie danych
 • acad 2009 odzyskzne pliku

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form