Wybieramy tablet

Jakie powinien mieć parametry?

Jeśli chcemy tablet podłączyć do zewnętrznego ekranu na przykład telewizora, to musi być on wyposażony w złącze HDMI. Warto też sprawdzić, czy do zestawu jest dołączona przejściówka z mini-HDMI na typowe, duże złącze. W przeciwnym razie będziemy musieli stosowną przejściówkę dokupić, ewentualnie wyposażyć się w odpowiedni przewód z końcówką mini-HDMI. To samo dotyczy portu USB, który w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny. Bez niego nie da się podłączyć tabletu do komputera ani użyć pendrive’a czy też modemu 3G.

Tablet – ilość wbudowanej pamięci

Jest to ważny parametr, gdyż mówi o ilości dostępnego miejsca na pliki czy też programy. Całe szczęście można go bardzo łatwo poprawić, kupując kartę SD. Koszt tej modernizacji to około 35 złotych za 16 GB oraz od około 75 złotych za 32 GB.

Akumulator w tablecie

Jeśli chcemy, aby tablet możliwie długo działał bez ładowania, to akumulator, jest ważnym parametrem, o który warto zapytać sprzedawcę. W modelach z niższej półki pojemność ogniw to 3–4 tys. miliamperogodzin. Zapewniają one około czterech godzin bez ładowania, a te drugie – około sześciu.

Jakość wykonania – sprawdź ją w sklepie

Najlepiej sprawdzić w sklepie, czy kupowany tablet jest w pełni sprawny. Niestety, w przypadku najtańszego sprzętu z jakością bywa różnie. Często można dostać bubel, a niektóre modele są po prostu niedbale zaprojektowane. Warto zwrócić uwagę na to, czy czujniki dotyku nie wariują w czasie ładowania tabletu. Warto też wspomnieć, że przy tabletach marnej jakości pukanie w obudowę i wyginanie jej powoduje pojawianie się „fal” na ekranie. Sprawdzić też należy czy podświetlenie jest w miarę równomierne i czy cała powierzchnia wyświetlacza odczytuje dotyk. Jeśli kupimy tablet za pośrednictwem internetu, mamy możliwość oddania nieużywanego sprzętu w terminie 10 dni od chwili zakupu!Trafiłeś na tę stronę szukając:

 • tablet
 • wybieramy tablet
 • gdzie zapisuja sie wiadomosci z fb?
 • gdzie podłaczyc adapter z tableta
 • przewód mini hdmi do tabletów
 • gdzie na dysku w komputerze sa zapisane wiadomosci z facebooka

Odpowiedz
Uwaga! Komentarze są sprawdzane przez Moderatorów. Może to spowodować opóźnienie pojawienia się Twojego komentarza. Prosimy o cierpliwość!

 • Kategorie

 • Ostatnio szukane

  https://gsc pl/awaria-plotera-jak-jej-uniknac/
  ,
  darmowe programy przywracania danych
  ,
  do czego służy komputer prezentacja
  ,
  do czego przydatny jest komputer
  ,
  GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com/_api/v2 0/sites/www bing com/search?q=GSC PL RTR Process Owners PARQ Forum - SLAN - All Documents (sharepoint com:/sites/undefined?$select=id
  ,
  shareware co to jest
  ,
  co wiemy o komputerze przyciski do czego słuzą
  ,
  po co jest komputer
  ,
  co to jest komputer
  ,
  do czego może służyć komputer
  ,
  do czego służy komputer
  ,
  czym jest komputer
  ,
  komputer do zcego służy
  ,
  polski procesor
  ,
  do czego slurzy komputer
 • ArchiwumGSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowy sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

GSC – Odzyskiwanie Danych oraz Serwis Komputerowylogin form